Przyjaciele Ogrodów

Dzięki Przyjaciołom Ogrody mogą sie rozwijać. Dziękujemy!

Partnerzy Strategiczni

Fundatorzy

Firmy

Partnerzy

Accenture
mBank
innogy
Fundacja

Przyjaciele

Rosco
Zeitgeist
Polska
Deutsche
Fundacja
PwC
Rotray
Kuehne
Boehringer
AGS
Bayer
DB
E.ON
ECE
GfK
REMONDIS
Robert
STIHL
STRABAG
Veolia

Partnerzy indywidualni

Anna und Markus Baltzer

Anita Baranowska-Koch i/und Gerd Koch, Berlin

Małgorzata Bojańczyk z rodziną

Anna Chojnacka

Familie Jäger Linn, Warschau/Washington D.C.

Sebastian und Fabian Kern

Lions Clubs International - Kluby Lions z Warszawy

Fried-Hansel Nielsen

Dr. Bodo Nolte, Mitarbeiter der Deutschen Botschaft in Warschau

Als Zeichen der Freundschaft - Fam. Ordon

Jolanta Pietrykowski, Neuss

Iwona i/und Matthias Renz

Gret-Luise Sommer

Stefan und Kola

Holger Stoltenberg-Lerche

Hermann Graf von Pückler und Elke Gräfin von Pückler, Schloß Branitz

Małgorzata Ławrowska und Dr. Johannes von Thadden

Till Warwas

YPIN

Mariola Zmijewski, Meerbusch & Olaf Stoltenberg-Lerche, Neuss

Ewa i Hanna Żarnowieckie

Olga Żmijewska, Idzbark

Kościół Ewangelicko-Augsburski (Luterański) w Polsce

Evangelische Kirche in Hessen und Nassau

Evangelische Kirche von Westfalen

Garden Club of Bavaria

Partnerzy

Ulla Anton, Deutschsprachige Katholische Gemeinde In Warschau

Aleksandra Baranowska, Kunsthändlerin

Anna i Stefan Bielau

Jennifer Billowie

Jana und Jan Moritz Bogdanovic

Aleksandra Bogiel

Jens Boysen

Hubert i Barbara Brejtfus

Markus Burger und Jan von Klewitz

Barbara Czechmeszyńska-Skowron, Fundacja Pokolenia Pokoleniom

Dürr Poland Sp. z o.o.

Klaus Eichkorn

Renata i Willy Elbert

Karl-Martin und Ella Everding, Fachberater / Koordinator

Hannah Floto

Marta i Piotr Franciszkowscy

Joachim Franke, Pensionär, Vizepräsident Rotary Club Warszawa Goethe und Mitglied des rotarischen Länderausschusses PL-DE

Klara und Caspar Frantz

Jean P. und Justina Froehly, ODIHR

Stefan Gerschewski, Warschau

Dr. Brigitte Grunwald

Janika Hanz

Carolin und Friedrich Heupel, Warschau

Claus Hoelk, Wanzleben

Familie Friedrich und Barbara Hoelk, Neuwittenbek/Vancouver

Hanna Jakob, Fundacja Pokolenia-Pokoleniom

Klaus Böde und Gloria Jiménez

dr Magdalena Kardach, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Dr. Beate Kennedy, Wilhelm Lehmann-Gesellschaft e.V.

Gerd Kieckbusch, Buchhandlung am Gänsemarkt, Eckernförde

Dr. Claudia Knabel, DAAD

Michael Leiserowitz, Museumsführer in Polin / Przewodnik po Polin

Prof. Dr. Ruth Leiserowitz, DHI / Niemiecki Instytut Historyczny

Ewa Łabno-Falęcka, Head of Corporate Communication and External Affairs, Mercedes-Benz Polska

prof. dr hab. Marta Miączyńska, kierownik Pracowni Biologii Komórki, Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej

Mira, Rafał und Pumba

Agnieszka und Bernhard Morawietz

Bernd Müller, Paris / Warschau

Niels-Uwe Nielsen, Adelsheim / Heidelberg

Cornelius Ochmann

Marek Oszczyk

Agnieszka Ozubko

Małgorzata und Gerd Peters

PPH HENMAR Sp.j. H.M.M. Stawowy, ul. Przemysłowa 5, 63-720 Koźmin Wielkopolski

Helga Riedel

Anna Rotter

Jurij M. Sadowski, Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich

Ralf und Angelika Schmitt-Raiser

Andrzej Skowron, Architekt Krajobrazu, Fundacja Pokolenia Pokoleniom

Mareike Sommer

Anna Irena Sowińska-Szejba, DAAD

Joanna Staniulis

Friederike Steglich, Deutsche Botschaft in Warschau

Magdalena Szczepańska

Małgorzata Sznydel, Ludwig van Beethoven Association

Towarzystwo Polsko-Niemieckie w Toruniu

Jan von Kleiwitz

Anna Warakomska

Dr. Piotr Wojciechowski

Elżbieta Wydrzyńska-Głowacka

Marta Zawilska-Florczuk

Nicolaus Graf und Caroline Gräfin zu Reventlow, Gut Eckhof

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

Wicher Kobyłka

Przyjaciele Ogrodów

John Armstrong

Iwona Bigos

Philipp Bittner

Jan Calak

Jadwiga Chmura

Joanna Czudec

Jan Daab

Darczyńca anonimowy

Kazimierz Fordon

Erhard Gasda

Władysław Grabowski

Ewa Krystyna Hełka, Lions Club Warszawa, Arka

Joanna Janecka, Ambasada Niemiec w Warszawie

Karol Janoś

Joanna Jones

Winfried Jung

Monika Kalata, Szkoła Podstawowa nr 46

Jacek Koziaczy, Creditreform Polska

Dorota Kozińska

Grazyna Kuzma

Alexander Mirkens

Katarzyna Olesiejuk

Stefan Paulsen

Magda Przedmojska

Liane Rybczyk

Lena i Mirosław Sikora

Anna Sprung, SPC House of Media

Esther Sternkopf

dr hab., profesor SGGW Aleksander Strasburger

Krzysztof Ślusarz Kawałek Świata - Media

Ewa Urbańska

Aleksandra Żurek

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera,
aby dowiadywać się o nowych wydarzeniach i nie tylko!